zwww.fundacja@przybyszowka.pl

Telefony kontaktowe:

 22-786-22-99

730-755-165 - sala Wenecka, Parkowa

535-100-856

508-650-273 - sala Tarasowa

 

 

To jest e

             ADRES 

         Viduus - Przybyszówka

        ul. G. Narutowicza 32

   05-230 Kobyłka 

Do wyboru mają Państwo kilka z naszych sal, które mogą pomieścić od 50 do 200 osób. Każde wesele oraz każde przyjęcie zorganizowane u nas daje Ci gwarancję, świetnej zabawy, profesjonalnego podejścia od samego początku, aż do końca oraz niezapomnianych wspomnień na lata.  

 

Sala Tarasowa

 

Idealna, kameralna sala bankietowa na mniejsze imprezy. 

 

 

Sala Parkowa 
 

Sala balowa dysponująca dostępem do pięknego, dużego ogrodu. Posiada odrębny kącik kawowy z wygodnymi fotelami dla uprzyjemnienia spędzonych tam chwil.

Sala Wenecka

 

        Największa z dwóch sal balowych, które               możemy Państwu zaoferować. Sala                Wenecka posiada wiele atutów        wyróżniających tę sale z pośród wielu.

Nasze sale

 Przybyszówka od początku istnienia  organizuje różnego rodzaju imprezy, a w szczególności przyjęcia weselne.

W wyniku ciągłego rozwoju w drodze inwestowania, poprawiane były sukcesywnie warunki funkcjonowania dzięki czemu dziś, w komfortowych warunkach, mogą być równocześnie organizowane imprezy na trzech salach. Dokonana została modernizacja kuchni i zaplecza kuchennego. Dzięki temu obecne warunki odpowiadają najwyższym standardom sanitarnym i organizacyjnym, co umożliwia przygotowanie posiłków w pełnym zakresie i wysokiej jakości kulinarnej.

 Wszystko to sprawia, że nasi klienci są w pełni zadowoleni z jakości świadczonych przez nas usług i mimo dużej konkurencji  „Przybyszówka" niezmiennie  cieszy się dużym zainteresowaniem ze strony klientów.
 

O NAS

Kilka wspomnień...

                PRZYBYSZÓWKA

FUNDACJA 
VIDUUS

Nasze sale mają bogate tradycje i są kontynuacją w nowej odsłonie wieloletnich standardów na kanwie dawnej sali "Zajazd Przybyszówka" funkcjonującej od 1997r. do 2021r.

Twój e-mail:
Treść wiadomości:
Wyślij
Wyślij
Formularz został wysłany — dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!

MENU

Na jednym z wesel mieliśmy przyjemność gościć znany zespół Top Girls, który jako niespodziankę wygrała nasza cudowna Młoda Para Monika i Maciej w konkursie "Wesele Marzeń" z radiem Vox Fm... To było na pewno niezapomniane wydarzenie dla naszych młodych oraz ich gości...

Moniko i Maćku jeszcze raz: ~~Wszystkiego najpiękniejszego....~~

     Nasza sala prócz wielu atutów jakie posiada do organizacji wesela, ma także możliwość udostępnienia terenu na ogrodzie na którym możemy zorganizować ślub.  Dysponujemy dużym ogrodem oraz częścią zadaszoną, która na potrzeby Młodej Pary (wybierającej opcję ślubu w plenerze) zostaje do tego dostosowana.

A może ceremonia ślubna w plenerze??

         Za nami kolejne wspaniałe wesela:

            Anetka & Bogdan  

   Kamilka & Michał       oraz       Ania & Adam

Kochani Życzymy Wam tylko Pięknych Chwil w życiu oraz tak Cudownego uśmiechu jak w tym wyjątkowym dniu u Nas..... i samych radosnych zdarzeń. Niech będzie to początkiem spełnienia Waszych marzeń.

                                                                                           Życzy cała uśmiechnięta Załoga 

                   

OSTATNIE WOLNE TERMINY W TYM ROKU !!!

CHCESZ ZORGANIZAOWAĆ IMPREZĘ OKOLICZNOŚCIOWĄ, A MOŻE WESELE.... ???

ZAPYTAJ O OFERTĘ PROMOCYJNĄ NA ORGANIZACJĘ PRZYJĘCIA JESZCZE W TYM SEZONIE.

DAMY CI OFERTĘ JAKIEJ NIGDZIE NIE ZNAJDZIESZ...

                         TEL: 730-755-165

Zamknij