SALA WENECKA

Zajazd Przybyszówka

Największa z dwóch sal balowych, które możemy Państwu zaoferować. Sala Wenecka może pomieścić od 140 do 300 osób.

SALA TARASOWA

Zajazd Przybyszówka

Idealna, kameralna sala bankietowa na mniejsze imprezy. Proponujemy ją Państwu w przypadku organizacji przyjęć do 200 osób.

HOTEL

Zajazd Przybyszówka

Nasz zajazd może przyjąć jednorazowo 40 osób. Wszystkie nasze pokoje posiadają m.in.: łazienki z prysznicami, TV SAT, Internet.

O NAS

Firma Zajazd „Przybyszówka” powstała w 1997 roku. Od początku istnienia podstawą jej działalności była organizacja różnego rodzaju imprez, a w szczególności przyjęć weselnych.

W wyniku ciągłego rozwoju w drodze inwestowania, poprawiane były sukcesywnie warunki funkcjonowania dzięki czemu dziś, w komfortowych warunkach, mogą być równocześnie organizowane imprezy na dwóch salach dla łącznie ok. 500 – 600 osób. W 2009 roku dokonana została modernizacja kuchni i zaplecza kuchennego. Dzięki temu obecne warunki odpowiadają najwyższym standardom sanitarnym i organizacyjnym, co umożliwia przygotowanie posiłków w pełnym zakresie i wysokiej jakości kulinarnej.

Wszystko to sprawia, że nasi klienci są w pełni zadowoleni z jakości świadczonych przez nas usług i mimo dużej konkurencji Zajazd „Przybyszówka niezmiennie od lat cieszy się dużym zainteresowaniem ze strony klientów.

  • Wspaniałe miejsce, gwarancja wesela marzeń!

    Marta i Kamil - 2014

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

[contact-form-7 404 "Nie znaleziono"]